Jak přidat svou firmu

 

Nepatříte mezi nositele některé z regionálních značek ani do Křišťálového údolí, ale jste místní řemeslník či malý podnikatel do 50 zaměstnanců působící v Libereckém kraji? Tak neváhejte a využijte příležitost propagovat svou firmu také skrze portál lksobě.cz. Co vše musíte splňovat najdete v dokumentu minimální kritéria a co vám může projekt Liberecký kraj sobě nabídnout si můžete přečíst v části O projektu.

Přihlašovací formulář najdete v horní liště webu pod symbolem + nebo v zápatí v sekci Pro firmy – Přidat firmu. Než začnete formulář vyplňovat, připravte si popis své firmy, který se zobrazí veřejnosti, logo a minimálně 3 fotografie. Ideálně ve formátu jpg. a 350×240 pxl pro titulní fotografii a 245×270 pro fotogalerii. Doporučení, jak jak na přihlašovací formulář, jak sestavit svůj promotext a jak pracovat s fotografiemi, najdete pod odkazem Tipy a triky.

Chtěli byste svou firmu zveřejnit zde na portále lksobě.cz a zároveň přemýšlíte o certifikaci regionálního produktu? Žádný problém, jakmile vám bude certifikace udělena, správce značky se postará, abychom vám přidělili příslušné označení a přidali váš zápis i do kategorie Certifikovaní. Odkazy na jednotlivé certifikační autority regionálních značek v rámci Libereckého kraje najdete zde.